Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 15.12.2018 11:22:29 

KULICHOVY RADOSTI A STRASTI

Kultura a ostatní

"Vzhledem k tomu, že se mi množí žádosti o to, aby mi lidé mohli osobně přispět, tak pro vás níže uvádím můj osobní účet. Pokud se mi na toto mé osobní konto rozhodnete přispět, pak vězte, že vám patří můj velký vděk."

Bankovní ústav: Waldviertler Sparkasse AG Bank – filiálka J. Hradec

Číslo účtu: 0 0 0 0 0 0 – 3 0 0 1 1 6 5 9 0 0 / 7 9 4 0

Variabilní symbol: 7 0 0 3 1 1 1 5 0 0

Název účtu: Roman Pišný

Úterý 18. prosince 2018 od 18:00 hodin – kostel sv. Jiljí v Číměři. „VÁNOČNÍ KONCERT“ – vystoupení žáků „Základní umělecké školy Vítězslava Nováka“ z Jindřichova Hradce. Posluchači se, kromě hudebního zážitku v podobě vánočních písní a koled v různých úpravách, mohou těšit i na drobné pohoštění v podobě nápoje na zahřátí.

Pondělí 24. prosince 2018 v 16:00 hodin – kaple sv. Anny v Sedle. „ZPÍVÁNÍ KOLED“ – na tradiční akci, jež se každoročně koná na Štědrý den, jsou srdečně zváni všichni přátelé a sousedi.

Sobota 26. ledna 2019 od 10:30 hodin do 16:30 hodin – fara „ČCE – Českobratrské církve evangelické“ v Českých Budějovicích, třídě 28. října čp. 1306/28. „PODPŮRNÉ SKUPINY – SETKÁNÍ č. 5 (PROBLEMATIKA INTIMITY A POTŘEB U NEMOCNÉHO A PEČUJÍCÍHO – ČÁST I.)“ – diakonie ČCE pořádá v Č. Budějovicích setkávání pečujících formou tzv. podpůrných skupin. Jsou určeny zejména laickým pečujícím, kteří pečují především o osoby v seniorském věku, často dlouhodobě nemocné, nechodící nebo trpící demencí. Účastníkům pomohou, v první řadě díky vzájemnému sdílení a výměně zkušeností, lépe zvládnout a vyrovnat se s náročnou pečovatelskou rolí. Bude prostor na popovídání si, probrání s odborníkem potíží, se kterými se setkávají, případně jen naslouchání a zjištění, co se osvědčilo ostatním. Neposledním úkolem bude naučit se relaxovat a přimět se odpočívat. Skupiny jsou otevřeny i profesionálním pečovatelům nebo lidem, kteří o péči teprve uvažují a chtějí si udělat představu, co obnáší. Setkání se konají v rámci projektu „Pečuj doma a s námi“, financovaného z ESF prostřednictvím „Operačního programu Zaměstnanost“ a státního rozpočtu ČR. Pro účastníky jsou zdarma! Lektorka: Bc. Mgr. Martina Terezie Kalábová. Informace a přihlášky – web: www.pecujdoma.cz (http://www.pecujdoma.cz/akce-a-kurzy/podpurna-skupina-ceske-budejovice-28-4-2018/). E-mail: anna.matejovska@diakonie.cz Telefon: 603 167 539 (Anna Matějovská).

Sobota 2. března 2019 od 10:30 hodin do 16:30 hodin – fara „ČCE – Českobratrské církve evangelické“ v Českých Budějovicích, třídě 28. října čp. 1306/28. „PODPŮRNÉ SKUPINY – SETKÁNÍ č. 5 (PROBLEMATIKA INTIMITY A POTŘEB U NEMOCNÉHO A PEČUJÍCÍHO – ČÁST II.)“ – diakonie ČCE pořádá v Č. Budějovicích setkávání pečujících formou tzv. podpůrných skupin. Jsou určeny zejména laickým pečujícím, kteří pečují především o osoby v seniorském věku, často dlouhodobě nemocné, nechodící nebo trpící demencí. Účastníkům pomohou, v první řadě díky vzájemnému sdílení a výměně zkušeností, lépe zvládnout a vyrovnat se s náročnou pečovatelskou rolí. Bude prostor na popovídání si, probrání s odborníkem potíží, se kterými se setkávají, případně jen naslouchání a zjištění, co se osvědčilo ostatním. Neposledním úkolem bude naučit se relaxovat a přimět se odpočívat. Skupiny jsou otevřeny i profesionálním pečovatelům nebo lidem, kteří o péči teprve uvažují a chtějí si udělat představu, co obnáší. Setkání se konají v rámci projektu „Pečuj doma a s námi“, financovaného z ESF prostřednictvím „Operačního programu Zaměstnanost“ a státního rozpočtu ČR. Pro účastníky jsou zdarma! Lektorka: Bc. Mgr. Martina Terezie Kalábová. Informace a přihlášky – web: www.pecujdoma.cz (http://www.pecujdoma.cz/akce-a-kurzy/podpurna-skupina-ceske-budejovice-28-4-2018/). E-mail: anna.matejovska@diakonie.cz Telefon: 603 167 539 (Anna Matějovská).

TOPlist